.

Klub Sportowy Polonia Markusy to klub powstały w 2014 r. Dzięki inicjatywie byłego trenera i rodziców zawodników. Od początku działalności przez nasze szeregi przewinęło się kilkanaścioro dzieci i młodzieży z terenu Gminy Markusy. Obecnie klub zrzesza około 50 zawodników, występujących w drużynie Trampkarzy oraz Młodzików. W zajęciach biorą udział dziewczęta oraz chłopcy w wieku od 7 do 16 lat.

Naszym skrytym marzeniem jest rozwijanie klubu, aby nasi obecni podopieczni pogłębiali swoją pasję do piłki nożnej. Pragnęlibyśmy zaopatrzyć klub w potrzebny naszym zawodnikom sprzęt treningowy, m.in. piłki, znaczniki.

Niestety z braku funduszy nie jesteśmy w stanie zapewnić podstawowych akcesorii treningowych. Prosilibyśmy o jakąkolwiek pomoc w zakupie lub o wsparcie finansowe. Zakupiony sprzęt prosimy o przynoszenie na Orlik w Żurawcu przy Szkole Podstawowej, a ewentualną pomoc pieniężną kierowali na nasz numer rachunku :

11 8300 0009 0095 0243 2000 0010

Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc.

KS Polonia Markusy

zawodnicy oraz rodzice

Nasi Sponsorzy :)

-  Powiślański Bank Spółdzielczy w Kwidzynie Oddział Gronowo Elbląskie